Super Oferta
DO TEJ PODŁOGI LISTWA ESPUMO ZA 1 GR
dotyczy sklepów stacjonarnych Bel-Pol Sp. z o.o.

Dąb Standard BK8-DBE3-LAK-XXX-D14180-T 14 mm
Deska barlinecka
Barlinek
Barlinek

Cena:
162,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 60 dni roboczych
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny
Wysyłka do 60 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 451,37 zł
Sprzedaż online
Dostępna
Wysyłka do 60 dni roboczych
Zamów i odbierz w punkcie
Wybierz punkt
Wybierz punkt
| Teraz Kurier Gratis !!! przy zakupach Online od 1999 zł |
Promocja listwa Espumo 201 za 1 gr przy zakupie podłogi winylowej i/lub drewnianej. Szczegóły w regulaminie.
Trwa do: 2026-05-31
szczegóły w regulaminie - zobacz więcej
UWAGA - Aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
UWAGA - Dokonując zakupów z różnych partii produktów ich odcień może nieznacznie się różnić.
Specyfikacja techniczna
| Kod produktu: | BK8-DBE3-LAK-XXX-D14180-T |
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BK8-DBE3-LAK-XXX-D14180-T |
| Kolekcja: | Barlinek |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | Brak |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier półmatowy |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 3 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Opis produktu
Nowoczesny design oraz oryginalna kolorystyka sprawia, że deski barwione to idealne rozwiązanie dla poszukiwaczy awangardowych rozwiązań. Wykonana z prawdziwego drewna Deska Barlinecka to produkt naturalny i szlachetny. Drewniane podłogi są zdrowsze i zdecydowanie trwalsze od sztucznych imitacji. W przeciwieństwie do paneli są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu ani roztoczy, przez co są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Doskonale tłumią hałas, a dzięki zdolności absorbowania wilgoci regulują mikroklimat pomieszczenia.
Zalety prawdziwego drewna:
- niealergiczne
- trwałe i wytrzymałe
- ciepłe w dotyku
- wygodne w użytkowaniu
- reguluje mikroklimat







