Letnia Promocja Podłóg Barlinek do -27%

Promocja

Letnia Promocja Podłóg Barlinek do -27%

Promocja trwa od 2018-07-12 do 2018-09-30

PROMOCJA NA PODŁOGI BARLINEK W WIELU FORMATACH

ZOBACZ WSZYSTKIE PODŁOGI BARLINEK W PROMOCYJNYCH CENACH!

Produkty objęte promocją

Dąb Raisins Grande 5Gc Deska barlinecka Pure
25461
Deska barlinecka
Dąb Raisins Medio Deska barlinecka Pure
22755
Deska barlinecka
22509
Deska barlinecka
Jesion Milkshake Grande 5Gc Deska barlinecka Pure
25953
Deska barlinecka
Dąb Conchi Grande 5Gc Deska barlinecka Pure
24108
Deska barlinecka


 

Zaletą Deski Barlineckiej są nie dwie, czy jedna, ale trzy warstwy naturalnego drewna, złożone w nowoczesną konstrukcję krzyżową. Budowa warstwowa Desek Barlineckich zapewnia stabilność podłogi, a także umożliwia najefektywniej ujarzmić siły natury. Doskonale nadaje się na ogrzewanie podłogowe.

100% wykonanie z prawdziwego drewna sprawia, że Deska Barlinecka to produkt naturalny i pożądany. Podłogi drewniane są zdrowsze i w pełni trwalsze od ich imitacji. Panele nie są tak przyjemne i ciepłe w dotyku jak drewniana podłoga, która nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu ,a w związku z tym roztoczy, co czyni ją doskonałą propozycją dla alergików. Tłumienie hałasu to jej dodatkowa zaleta, a zdolność absorbowania wilgoci wpłynie na regulację mikroklimatu wnętrza. Naturalne podłogi Barlinek pozwalają również na kilkukrotne szlifowanie i wielokrotną renowację lakieru.

Szybki montaż gwarantuje możliwość układania podłogi w systemie pływającym, co obecnie jest najprostszym rozwiązaniem i można wykonać go samemu, bez konieczności zatrudniania fachowca. Dzięki temu mamy także możliwość szybkiego demontażu podłogi i ponownego jej ułożenia. Alternatywne rozwiązanie stanowi montaż tradycyjny z pomocą kleju. W tym wypadku kleimy deski do podłoża, co zapewnia stabilność konstrukcji nawet na dużych powierzchniach.

DĄB CARAMEL JODŁA KLASYCZNA PICCOLODąb Caramel Piccolo to podłoga skomponowana ze szczotkowanych desek. Zastosowane fazowanie krawędzi potęguje wrażenie szlachetnej, tradycyjnej dębowej podłogi. Wykończona został matowym lakierem.

Deska barlinecka Dąb Caramel Jodła Klasyczna Piccolo 5Gc

 

DĄB RAISINS MEDIOW przypadku podłogi Dąb Raisins zastosowano szczotkowanie i pokrycie lakierem matowym. Jej bogate usłojenie i uwypuklone sęki nadają podłodze rustykalnego charakteru. Dodatkowo deski zostały optycznie wydłużone czterostronnym fazowaniem.

Deska barlinecka Dąb Raisins Medio

 

DĄB RAISINS GRANDEPodłoga została pokryta lakierem matowym. Wyróżnia ją bogate usłojenie i sęki uwypuklone szczotkowaniem. Dodatkowo deski zostały optycznie wydłużone czterostronnym fazowaniem.

Deska barlinecka Dąb Raisins Grande 5Gc

 

DĄB CONCHI GRANDEPodłoga o wyrazistym rysunku drewna, tworząca wzory ze sporymi sękami. Naturalna wytrzymałość dębu wzmocniona została lakierem o zwiększonej odporności.

Deska barlinecka Dąb Conchi Grande 5Gc

 

JESION MILKSHAKE GRANDE

Standardowy format deski wybarwionej na mleczny kolor, zabezpieczonej lakierem matowym.

Deska o wymiarach 2200x180 mm i grubości 14 mm

Deska barlinecka Jesion Milkshake Grande 5Gc

 Regulamin promocji

Wydrukuj kupon i przyjdź z nim do sklepu

Pozostałe promocje

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha