Promocja na panele Egger PRO Laminate Jodełka -15%

Promocja

Promocja na panele Egger PRO Laminate Jodełka -15%

Promocja trwa od 2018-10-05 do 2018-10-31

PODŁOGI EGGER PRO LAMINATE W SZEROKIM FORMACIE

PROMOCJA NA DWIE PODŁOGI O WZORZE JODEŁKI Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI EGGER W NOWEJ SUPER CENIE!

Produkty objęte promocją

Dąb Rillington jasny Panele podłogowe Egger Pro Laminate King Size 8mm AC4
64,90 zł
5499
Panele podłogowe Promocja
Dąb Rillington Ciemny Panele podłogowe Egger Pro Laminate King Size 8mm AC4
64,90 zł
5499
Panele podłogowe Promocja

Nie bez powodu panele podłogowe cieszą się dużą popularnością. Ich montaż jest niezwykle szybki i wygodny. Cechują się bardzo ciekawymi i rozmaitymi strukturami powierzchni, a także różnymi formatami desek. 

Wysoka funkcjonalność podłóg laminowanych Egger, a także ich trwałość i piękne wzornictwo powoduje, że dzięki tym cechom firma zaliczana jest do wiodących w Europie dostawców wysokiej jakości rozwiązań. Wśród zalet paneli podłogowych Egger wyróżnić należy wyjątkową trwałość podłóg na zarysowania, doskonały wygląd i wrażenia dotykowe. Optymalny stosunek jakości do ceny i duży wybór wzorów podłóg to kolejna mocna strona producenta.

Doskonała podłoga laminowana AC4
o podwójnej szerokości desek!
Panele podłogowe Dąb Rillington jasny
Doskonała podłoga laminowana AC4
o podwójnej szerokości desek!
Panele podłogowe Dąb Rillington Ciemny

Panele podłogowe Egger – Precyzja dla zmysłów.

Z wyglądu niemal identyczna z piękną podłogą drewnianą i taka też jest w dotyku. To zasługa inżynierów, projektantów a także naukowców, którzy już ponad 40 lat prowadzą działania badawczo-rozwojowe. Precyzja dzisiejszej technologii wychodzi naprzeciw chęci dorównania naturze.

Nadrukowany obraz wzoru drewna o zdumiewającej rozdzielczości kolorów, umieszczony na niezwykle zagęszczonej płycie wiórowej (HDF), o wytrzymałej warstwie wierzchniej (tzw. Overlay), aby zapewnić doskonałą ochronę przed ostrymi obcasami lub kółkami – to zawsze będzie  i jest recepta na sukces paneli podłogowych. Technologia jaką stosuje się w procesie produkcyjnym podłóg laminowanych umożliwia ciągłe doskonalenie produktu. Obecnie nawet ekspertowi ciężko jest gołym okiem lub dotykiem rozróżnić panele podłogowe Egger z dokładnie odwzorowaną powierzchnią od podłogi drewnianej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii maja państwo gwarancje od czołowego europejskiego producenta paneli firmy Egger. Ich trwałość i łatwość montażu dzięki zastosowaniu najlepszego systemu są sprawdzone przez najbardziej wymagających użytkowników jak i ekspertów od montażu.

Wydrukuj kupon i przyjdź z nim do sklepu

Pozostałe promocje

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha