Panele ścienne Bianko

Panele ścienne

Produkt niedostępny
Panele ścienne       Panele ścienne       Nowość
Panele ścienne        Bianko

 Kamień naturalny SEGU IVORY to piękny ekskluzywny materiał tworzący niepowtarzalny charakter każdego wnętrza. świetnie łączy się z bielą oraz jasnym drewnem, jest więc idealnym elementem wykończeniowym  wyróżnia go wielobarwność pojedynczych paneli – od kości słoniowej po rudości. Sprawdzi się we wnętrzach tradycyjnych i nowoczesnych oraz jako dekoracja tarasu, elewacji czy ogrodzenia. Do głównych zalet kamienia dekoracyjnego należy prosty montaż, wytrzymałość na czynniki zewnętrzne oraz przystępna cena.

Producent: Stegu
Kolekcja: Kamień Naturalny
Długość(mm): 360-400
Szerokość(mm): 100
Grubość(mm): 14-17
Struktura: kamień
Zastosowanie: przeznaczony zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz
Wzór Panelu: kamień
Kolor: Średni
Ilość Sztuk w Paczce: 9

Kamień naturalny Segu we wnętrzu znajduje bardzo szeroki wachlarz zastosowań, od posadzki, po schody, blaty kuchenne, obudowy kominkowe oraz ściany i elewacje. Wykorzystując kamień naturalny na ścianach, można zaaranżować je w niebanalny sposób. Wykorzystany zarówno jako fragment dekoracji ściennej, jak i na całej powierzchni.

Pochodzący z naturalnych źródeł kamień, jest zdrowym materiałem - nie uczula, nie wydziela substancji toksycznych, nie emituje szkodliwego promieniowania i nie zanieczyszcza środowiska. Należy do nielicznych materiałów wykończeniowych, wielokrotnego użytku i obróbki. Pod wpływem temperatury nie zmienia swoich właściwości i wyglądu. Jego absolutną zaletą jest trwałość. Dzięki dużej twardości i małej sprężystości jest odporny na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia. W zależności od układu i barwy poszczególnych elementów można otrzymać unikatowe efekty kompozycyjne, które dodadzą aranżowanym przestrzeniom autentycznego wyrazu.

Nieregularna struktura drobno ciętego kamienia naturalnego ożywi wnętrze i uczyni je oryginalnym. Bogate możliwości kompozycyjne uzupełnia możliwość układania płytek w pionie lub poziomie. Mrozoodporny kamień naturalny może być z powodzeniem stosowany również jako wykończenie stopni schodowych i tarasów.

 

Produkty w tej samej kolekcji

Brak produktów
Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha