Panele ścienne Bianko

Panele ścienne

178,95

W tym 23.00% vat
Cena za opak. - 76,95 zł
Ilość m2 w opak.: 0.43

Panele ścienne    Panele ścienne    Nowość
Panele ścienne    Bianko

 Kamień naturalny SEGU IVORY to piękny ekskluzywny materiał tworzący niepowtarzalny charakter każdego wnętrza. świetnie łączy się z bielą oraz jasnym drewnem, jest więc idealnym elementem wykończeniowym  wyróżnia go wielobarwność pojedynczych paneli – od kości słoniowej po rudości. Sprawdzi się we wnętrzach tradycyjnych i nowoczesnych oraz jako dekoracja tarasu, elewacji czy ogrodzenia. Do głównych zalet kamienia dekoracyjnego należy prosty montaż, wytrzymałość na czynniki zewnętrzne oraz przystępna cena.

Producent: Stegu
Kolekcja: Kamień Naturalny
Długość(mm): 360-400
Szerokość(mm): 100
Grubość(mm): 14-17
Struktura: kamień
Zastosowanie: przeznaczony zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz
Wzór Panelu: kamień
Kolor: Średni
Ilość Sztuk w Paczce: 9

Kamień naturalny Segu we wnętrzu znajduje bardzo szeroki wachlarz zastosowań, od posadzki, po schody, blaty kuchenne, obudowy kominkowe oraz ściany i elewacje. Wykorzystując kamień naturalny na ścianach, można zaaranżować je w niebanalny sposób. Wykorzystany zarówno jako fragment dekoracji ściennej, jak i na całej powierzchni.

Pochodzący z naturalnych źródeł kamień, jest zdrowym materiałem - nie uczula, nie wydziela substancji toksycznych, nie emituje szkodliwego promieniowania i nie zanieczyszcza środowiska. Należy do nielicznych materiałów wykończeniowych, wielokrotnego użytku i obróbki. Pod wpływem temperatury nie zmienia swoich właściwości i wyglądu. Jego absolutną zaletą jest trwałość. Dzięki dużej twardości i małej sprężystości jest odporny na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia. W zależności od układu i barwy poszczególnych elementów można otrzymać unikatowe efekty kompozycyjne, które dodadzą aranżowanym przestrzeniom autentycznego wyrazu.

Nieregularna struktura drobno ciętego kamienia naturalnego ożywi wnętrze i uczyni je oryginalnym. Bogate możliwości kompozycyjne uzupełnia możliwość układania płytek w pionie lub poziomie. Mrozoodporny kamień naturalny może być z powodzeniem stosowany również jako wykończenie stopni schodowych i tarasów.

 

Produkty w tej samej kolekcji

Grey Panele ścienne Kamień Naturalny 14-17mm
18321
Panele ścienne   Nowość
Nero Panele ścienne Kamień Naturalny 14-17mm
17895
Panele ścienne    Nowość
Ivory Panele ścienne Kamień Naturalny 14-17mm
18321
Panele ścienne   Nowość
Rusty Panele ścienne Kamień Naturalny 14-17mm
18321
Panele ścienne   Nowość
Bianko Panele ścienne Kamień Naturalny 14-17mm
17895
Panele ścienne    Nowość

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: | grafik: skandha

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja