podloga_winylowa_tarkett_starfloor

To jedyna taka podłoga, która pozwala na łączenie 4 różnych wzorów desek i płytek w celu stworzenia własnej, oryginalnej koncepcji podłogi!

 

 

 

Instalacja podłogi pływającej praktycznie nie wymaga przygotowania podłoża. Panele Starfloor Connect mogą być układane na istniejącej posadzce, bez szkody dla niej. Podłoga jest łatwa do cięcia i wpasowania pod drzwi.

 

 

Bądź kreatywny

Łącz deski i płytki we własne oryginalne wzory

 

Czerp przyjemność z komfortu pod stopami. Wybierz swoją podłogę spośród oferty paneli dostępnych w 4 opcjach wykończenia powierzchni i 17 odcieniach.

Starfloor Connect to podłoga zaprojektowana w zgodzie z najnowszymi trendami. Odkryj piękne odcienie szarości i brązów, stonowane kolory i efekt vintage.

 

 

SWEET MODERNITYTIMELESS CLASSIC

To trend, który łączy aspekt nowoczesności z naturalnością. Mieszkanka czystych linii i delikatnych kolorów, które odzwierciedlają niczym niezakłócony spokój i komfort.

To trend dzięki, któremu stworzysz ciepłe i komfortowe wnętrze inspirowane flamandzkim stylem. Połączenie przeszłości i nowoczesności.

 


 

Niezwykły sposób na nadanie Twojemu domowi indywidualnego charakteru, ta porywająca kolekcja desek i płytek umożliwia mieszanie i łączenie 4 różnych koncepcji w celu utworzenia własnych wzorów. Poręczne pudełka i samoprzylepny podkład sprawiają, iż deski i płytki Starfloor są wyjątkowo łatwe w użyciu i optymalne do wszelkich rozmiarów pomieszczeń. Wystarczy zdecydować się na konkretny wzór i ułożyć podłogę. Prawie nic się nie zmarnuje, także jest to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne. Z kolei dzięki obróbce powierzchni Extreme, podłoga Starfloor jest więc twarda i łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu.

 

Klasyczny wzór drewna kolekcji podłóg Starfloor Classic nadadzą twojemu domowi elegancję, styl i autentyczność w doskonałej harmonii. Samoprzylepny format podłogi pozwala uzyskać świeży styl, który gwarantuje wygodę pod stopami i pochłania hałasy. Obróbka powierzchni Extreme Protection daje nam twardą, trwałą i łatwą w czyszczeniu podłogę. W końcu zużywa się tylko to, co niezbędne i nic się nie zmarnuje.

 

 


Podłoga Starfloor Vintage jest jeszcze piękniejsza wraz z upływem czasu. Jej wygląd starego dębu mieni się w naturalnych odcieniach. Posiada wytartą przez czas i pogodę powierzchnię, co wskazuje na tradycję i kunszt, a głęboko tłoczona powierzchnia nadaje jej realistycznej faktury. Komfortowa i dźwiękochłonna powierzchnia za pomocą obróbki Extreme Protection jest 7 razy twardsza niż popularny winyl. Format desek ułatwia montaż – wystarczy zdjąć osłonę części przylepnej i przykleić, można wtedy zacząć cieszyć się praktyczną, trwałą i łatwą w pielęgnacji podłogą, łudząco podobną do drewnianej podłogi.   

Starfloor Trend to w szczególności nowoczesność, tworząca atmosferę miasta za pomocą bogatego wachlarza nowoczesnych stylów. Wzory czarno-białe, linie, paski, matowe, metaliczne i błyszczące umożliwiają tworzenie finezyjnych efektów kontrastujących, bądź współgrających ze sobą. Komfortowa i dźwiękochłonna powierzchnia za pomocą obróbki Extreme Protection tworzy twardą, łatwą w czyszczeniu trwałą podłogę, a dzięki samoprzylepnemu podkładowi uzyskamy wyjątkowy efekt szybciej niż kiedykolwiek.

Subtelne odcienie minerałów płytek Starfloor Ceramic to doskonałe wyrażenie nowoczesności za pomocą prostoty. Odkryj świat minerałów dzięki delikatnym matowym efektom eksponowanych w nowoczesnych wzorach i odcieniach, od szorstkiego i porowatego kamienia, poprzez gładki, nawoskowany beton. Ogólny efekt zostaje podkreślony przez format płytek, również samoprzylepnych, co sprawia, że uzyskanie nowego stylu jest niezwykle łatwe i ekonomiczne. Komfortowa i dźwiękochłonna powierzchnia dzięki obróbce Extreme Protection jest również nadzwyczaj twarda.

 

MONTAŻ

Co jest potrzebne:

Taśma miernicza, metalowa linijka, noż/przecinak, ołówek (i podkładka lub poduszka pod kolana)

Przed montażem: Powierzchnia musi być czysta, płaska, gładka i sucha.

 

SPOSOB MONTAŻU:

 

1. Wyznacz środek pomieszczenia, rysując na podłodze dwie prostopadłe linie.

 

2. Zamontuj pierwszą i każdą kolejną płytkę lub pasek wykładziny Starfloor po kolei, zaczynając od wyznaczonego środka pomieszczenia promieniście do przyległych ścian pomieszczenia.

 

3. Przy ścianie odrysuj na płytce właściwy rozmiar, a potem ją przytnij.

 

4. Kontynuuj montowanie pozostałej części podłogi zawsze od środka w kierunku ścian pokoju, zachowując ostrożność podczas przycinania desek czy płytek, tak by pasowały do ścian.

 

 

 

 

 

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha