Rejestracja nowego konta

Wypełnij i wyślij poniższy formularz- na podane w nim konto email, otrzymasz pocztę potwierdzającą założenie konta.
Adres e-mail jest jednocześnie loginem do naszego sklepu.

pole oznaczone gwiazdką są wymagane

Korzyści płynące z członkostwa w programie

Strefa Architekta BEL-POL to narzędzie do współpracy z projektantami i aranżatorami wnętrz. Działania ukierunkowane są przede wszystkim na podłogi i drzwi. Pragniemy zainspirować Państwa do działania dzieląc się naszymi doświadczeniami i zapewniając wachlarz korzyści płynących z członkostwa. DOŁĄCZ DO NAS!

 

Dostęp do baz plików CAD naszych produktów.

NAJWIĘKSZA BAZA z teksturami aktualnych kolekcji najlepszych producentów podłóg i drzwi.

Wsparcie konsultantów BEL-POL.

Najlepsza obsługa, rekomendacje naszych salonów sprzedaży, materiały na zamówienie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Informacje o nowych kolekcjach, promocjach i wydarzeniach związanych z designem.

Cykliczne prezentacje i szkolenia w czasie których przedstawimy nowości z branży i odpowiemy na najtrudniejsze pytania.

Informacja o administratorze i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

 • Administratorem danych osobowych jest BEL - POL sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Strzelińska 10, 58-100 Świdnica, KRS 0000136320.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana wyłącznie w celu utworzenia nowego indywidualnego konta oraz umożliwienia Pani/Panu korzystania z platformy Strefa Architekta przez BEL-POL sp. z o.o.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane również w celu przekazywania ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez BEL-POL Sp. z o.o. oraz podmioty trzecie, z którymi BEL-POL Sp. z o.o. współpracuje na podstawie odrębnej, dobrowolnej zgody.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny do wykonania usługi.
 • Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym warunkiem do umożliwienia Pani/Panu korzystania z platformy Strefa Architekta.
 • Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprawiania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.
 • Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • W sprawach związanych z ochroną danych może kontaktować się Pani/Pan z Inspektorem Ochrony Danych powołanym w BEL-POL sp. z o.o., adres e-mail: ochronadanych@bel-pol.com.pl.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawne o ochronie danych osobowych.
 • Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione wyłącznie podmiotom, z którymi zostały zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, jak również osobom i podmiotom na ich prawnie uzasadnione żądanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Strefa architekta
Po zalogowaniu się do Strefy Architekta uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów.
Rejestracja

Copyright © Bel-Pol, wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: grafik: skandha